1984 yılında ülkemizde o dönem için başlayan turizm yatırımlarının parelelinde Antalya bölgesinde oluşan personel üniforması ihtiyaçlarını öngörerek bu konuda, faaliyete geçen Mehmet Münir Atılgan ve Ömür Atılgan…

Hikayemiz

1984 yılında ülkemizde o dönem için başlayan turizm yatırımlarının parelelinde Antalya bölgesinde oluşan personel üniforması ihtiyaçlarını öngörerek bu konuda, faaliyete geçen Mehmet Münir Atılgan ve Ömür Atılgan. Başlangıçta amatör bir ruhla giriştikleri 40 yıl önceki yolculuklarında, bugünlerde aynı amatör heyecanı taşıyarak ama profesyonel bir yaklaşım ile şirketimizi geleceğe taşıyacak kararları almaya devam etmektedir.

Turizm gelişirken ihtiyaçların da aynı biçimde değişmesi sebebiyle firmamız yıllar içinde yeni model ve kumaşları kullanıcıların beğenisine sunmaya devam etmiştir.

Önümüzdeki dönem için firmamız gerek varolan müşteri ihtiyaçlarının çözümü, gerek yeni pazarlama kanallarında internet üzerinden ihtiyaç duyulan her noktaya ulaşmayı hedeflemektedir.

meltem üniforma hikayemiz

Fabrikamız

İşletmemiz 2000 m2 kapalı alanda 65 oturumlu imalat bandı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Tasarım, planlama ve kesim aşamasından, bilgisayar destekli bir süreç ile işlemler devam etmektedir. Kalıp hazırlama, tasarım, kesim, nakış ve baskı süreçleri üretimimizin içinde tek bir bütün anlayış ile ele alınmaktadır.

meltem üniforma fabrika antalya