Servisler

meltem üniforma tanışma

Tanışma

Müşterilerimiz için üniforma üretimine başlamadan önce onların isteklerini ve işin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak oldukça önemli. Bu sebeple tanışma aşamasında siz değerli müşterilerimizi çok daha yakından tanıyoruz ve odak çözümler sunuyoruz.

Öngörü ve Planlama

Tekstil sektöründe fiyatlandırma, tedarik, kumaş, iş gücü vb. birçok farklı değişken bulunmaktadır. Bu sebeple üretim sürecinden önce titiz bir planlama süreci olmazsa olmaz. Üniforma üretimine başladan tüm süreci titizlikle planlıyoruz ve müşterilerimize bütüncül bir süreç vaat ediyoruz.

meltem üniforma planlama
meltem üniforma malzeme bilgisi

Malzeme Bilgisi ve Üretim

38 yıllık bilgi birikimimiz sayesinde üretim sürecini ve kullanılan tüm malzemeleri yakından tanıyoruz. Bu sayede üretim sürecindeki hata payını minimuma indirmekle kalmıyoruz aynı zamanda müşteri isteklerine en uygun sonuca ulaşıyoruz.

Süreç Takvimi

Planlama aşamasında titiz davranmak süreç takvimine bağlı kalmak açısından oldukça önemlidir. Termin sürelerimizi tüm bu plan sonucunda oluşturuyoruz. Süreç takvimine ve termin sürelerine odaklı çalışıyoruz.

meltem üniforma süreç takvimi
meltem üniforma teslimat

Teslimat

Hem yurtiçi hem de yurtdışına faaliyet gösteren müşterilerimiz için hızlı ve güvenilir bir teslimat süreci sunuyoruz. Hem kendi teslimat araçlarımız hem de lojistik tarafında yer alan iş ortaklarımız sayesinde teslimat ağımızı sürekli genişletiyoruz.

Satış Sonrası

Sürecin başından sonuna kadar yer alan aşamaları en profesyonel şekilde yönetiyoruz. Süreç teslimatla birlikte sona ermiyor. Satış sonrası oluşabilecek ihtiyaçları karşılıyor ve müşterilerimize sürdürülebilir bir ortaklık sunuyoruz.

meltem üniforma satış sonrası destek